Pierwszy krok do idealnej łazienki bez fuszerek i zbędnych kosztów

Stworzymy realistyczną aranżację Twojej łazienki. Dzięki temu wszystkie elementy zostaną do siebie fachowo dopasowane, a efekt końcowy będzie robił wrażenie na każdym, kto do niej wejdzie – nawet za setnym razem.

Aranżacja sprawi, że zobaczysz swoją nową łazienkę tak, jakby była już gotowa. Dzięki dopasowaniu wszystkich elementów przed zakupem unikniesz zbędnych kosztów i nadmiarowych zapasów. Nie trzeba będzie niczego wymieniać ani nagle szukać, bo zabrakło.

No i żaden majster nie odstawi Ci fuszerki, mówiąc: tak musi być. Bo to Ty mu pokażesz, jak ma wszystko wyglądać!

Musisz to zobaczyć

Wiele osób pomija etap aranżacji, bo „mają w głowie, jak to powinno wyglądać.” Tylko, że wyobrażenie w głowie pomija dziesiątki szczegółów, które potrafią zepsuć najlepszą wizję. Podobnie jest z rozrysowanym planem – na papierze wydaje się w porządku, a potem nagle okazuje się, że wygląda to źle. Albo remont kosztuje dwa razy więcej, bo pojawiły się „problemy”.

Jedynym sposobem na to, by uniknąć rozczarowań, błędów i nadmiernych wydatków jest zamówienie aranżacji przed remontem. Dzięki temu, że tworzy ją specjalista unikniesz wszystkich problemów, z jakimi zwykle wiąże się remont łazienki: niedopasowania poszczególnych elementów, zbędnych zakupów, rozczarowań, gdy okaże się, że wizja majstra różni się od Twojej i wreszcie skrócisz czas remontu do niezbędnego minimum.

Może być tak ładnie jak chcesz, a nawet lepiej

Przygotowanie aranżacji to kilka godzin pracy specjalisty. Musi mieć zmysł estetyczny, techniczny i doskonale orientować się w materiałach łazienkowych. Chodzi o to, by nie ograniczać projektu słabą znajomością trendów i kilku znanych wersji kafelek czy akcesoriów łazienkowych.

Nasza aranżacja bazuje zawsze na aktualnych trendach projektowych oraz na ogromnym wyborze materiałów i wyposażenia. Nic nas nie ogranicza. Tylko nam opowiedz, jak sobie wyobrażasz idealną łazienkę, a my na tej podstawie stworzymy realistyczną aranżację. Wizualizacja kosztuje tylko 500 zł. Jeśli jednak chcesz projekt z dokumentacją dla fachowca, to koszt wynosi 1500 zł.

Możesz, również zdecydować się na zakup towaru w naszym Salonie Łazienkowym. Otrzymasz od nas kupon o wartości 500 zł, który możesz zrealizować przy zakupie za min. 4000 zł. Kupon się kumuluje za każde kolejne 4000 zł.

Dowieziemy Ci towar pod dom w wyznaczonym przez Ciebie terminie.

Aby nic nas nie ograniczało w idealnej aranżacji oferujemy dodatkowo tworzenie mebli na wymiar. Nie musisz już dopasowywać łazienki do mebli dostępnych na rynku. Teraz meble dostosują się do Twojej łazienki i tego, co chcesz w niej mieć.

Robimy wyjątki

Nasz specjalista od aranżacji osobiście wszystko sprawdzi i wymierzy. Od razu zapyta o Twoje preferencje i oczekiwania, by aranżacja nie była seryjna, tylko wyjątkowa, jedyna w swoim rodzaju. Tak, jak nasi klienci.

Dobrze jest porozmawiać ze specjalistą zanim rozpocznie się remont łazienki. Samo to pozwoli uniknąć kilku najczęstszych błędów. Zwłaszcza, że takie spotkanie nic nie kosztuje, a pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu, nerwów i oczywiście pieniędzy.

Lepiej zrobić aranżację już dziś

Może dopiero planujesz remont łazienki i nie jest to temat na ten miesiąc. Dobrze jest wykonać aranżacje już teraz, kiedy nie działasz pod presją i spokojnie możesz wybrać to, co najlepsze. Dzięki temu możesz też zacząć już kompletować wyposażenie, żeby nie było potem problemów z dostępnością a rosnące ceny nie zwaliły Cię z nóg.

Umów się na projekt lub wizualizację już dziś. Możesz otrzymać 50% rabatu na aranżację.