Jak kupić rolki do starej kabiny prysznicowej?

Internetowe sklepy w wielu sytuacjach mogą mieć przewagę nad stacjonarnymi, jednak kiedy pojawia się problem to właśnie w salonie, w kontakcie z zaufanym sprzedawcą, klient otrzyma rozwiązanie problemu.

Kilka dni temu zadzwonił firmowy telefon. Pan Antoni powiedział, że w 2014 roku kupił u nas kabinę prysznicową ale po tylu latach nie działają rolki, po których przesuwają się drzwi kabiny.
Próbował szukać w internecie ale nie wiedział, które będą pasować. 

8 lat to dość długo i sami nie wiedzieliśmy, czy da się takie rolki u producenta jeszcze zamówić.
Wiedzieliśmy jednak, że wielu sprzedawców mówi w takich przypadkach “nie da się” i namawia klienta na kupno nowej kabiny.

My działamy inaczej. Dlatego chciało nam się poszukać rolek do starego modelu i…

Kiedy pan Antoni przyszedł po ich odbiór był przeszczęśliwy. Nie tylko serdecznie podziękował za pomoc, ale jeszcze zapewnił, że to u nas zrobi następne zakupy.

Zapytaliśmy sprzedawcę o to dlaczego, zamiast jak 90 % sprzedawców w innych sklepach przekonać klienta do zakupu nowej kabiny, on zadał sobie trud, żeby poszukać i zamówić rolki za niewielką kwotę.

– Dla mnie jest to normalne podejście, to jest moja praca – mówi Zbigniew. – Też chciałbym być tak obsłużony w sytuacji gdy pojawia się problem – podkreśla.

Przeczytaj także:

Remontują Chełmińską – zobacz jak dojechać do salonu łazienek BLU

Pierwszy krok do idealnej łazienki bez fuszerek i zbędnych kosztów